Już od dawna nosiłem się z pomysłem założenia grupy na facebooku, która gromadziłaby społeczność pasjonatów automatyzacji i oszczędzania czasu. NARESZCIE nadszedł czas, by wystartować!

Grupa na facebooku!

Jeszcze Lepsi Programiści to grupa dedykowana dla tych, którzy chcą stać się jeszcze lepsi, niż obecnie, by ich godzina pracy stale zyskiwała na wartości! Nie wahaj się, dołącz do nas! Jeżeli znasz ludzi zainteresowanych tematyką programowania lub działalności w internecie, nie wahaj się ich też zaprosić!

Dołączyć do grupy może każdy, i dopóki nie ludzie nie zaczną spamować na potęgę, nie zamierzam wprowadzać żadnych filtrów.

Skąd pomysł na grupę?

Przygotowanie artykułu na bloga zajmuje sporo czasu, przez co częstotliwość dodawania treści to raz na tydzień. Często jednak otrzymuję namiar na ciekawe treści na innych blogach czy portalach powiązane z tematyką bloga.

Zastanawiałem się, jak dotrzeć do osób zainteresowanych tematem by przekazać im te treści, gdy blog nie wystarczy. Prowadzę subskrypcję przez email, jednak jedna z najważniejszych zasad odnośnie wysyłania maili, to nie spamować ludzi. Grupa na facebooku wydaje się idealnym rozwiązaniem.

Zgromadzenie społeczności pasjonatów programowania i produktywności w ogóle sprawi, że wiele pytań, na które do tej pory odpowiadałem mailowo będzie można poruszyć publicznie, dzięki czemu więcej osób skorzysta na dyskusji.

Sekrety Produktywności

Sekrety Produktywności

DARMOWE szkolenie mailingowe! 10 porad jak zwiększyć produktywność w programowaniu.

Dziękujemy za zapisanie się na kurs. Wkrótce otrzymasz wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Polub nas na facebooku!

Jeśli podoba Ci się ten blog, polub nas na facebooku! Dzięki temu nie ominą Cię nowe treści!

You have Successfully Subscribed!